Модульна ємність 521 м³ смт. Ярмолинці, Хмельницька область

17 листопада 2017 року в смт. Ярмолинці Хмельницької області було завершено проект «Реконструкція системи водопостачання». Замовником робіт виступила Ярмолинецька селищна рада, в особі селищного голови Хоптяра Віктора Володимировича.

Основною задачею проекту ставилося цілодобове безперебійне забезпечення питною водою жителів смт. Ярмолинці. Проектом було передбачено встановити резервуар для зберігання води, збудувати водопровідну насосну станцію (ВНС) ІІ підйому, яка дала можливість скоротити електроспоживання, та станцію знезараження питної води.

Резервуар запасу води на 521 м³ був успішно запроектований, змонтований та запущений в експлуатацію ТзОВ «Акваполімер Інжиніринг». Завдяки встановленню резервуара питна вода в смт. Ярмолинці подається безперебійно, та відмінної якості, що забезпечує матеріал з якого виготовлений резервуар. Завдяки новітнім технологіям та матеріалам виготовлення резервуарів MakBox компанією «Акваполімер Інжиніринг» вода не піддається повторному забрудненню залізом, завислими та органічними речовинами.

Модульна ємність 521 м³ смт. Ярмолинці, Хмельницька область Модульна ємність 521 м³ смт. Ярмолинці, Хмельницька область

Модульна ємність 521 м³ смт. Ярмолинці, Хмельницька область Модульна ємність 521 м³ смт. Ярмолинці, Хмельницька область

Модульна ємність 521 м³ смт. Ярмолинці, Хмельницька область Модульна ємність 521 м³ смт. Ярмолинці, Хмельницька область