Реконструкція каналізаційної насосної станції в м. Рава Руська

Реконструкція каналізаційної насосної станції в м. Рава Руська

Ситуація перед початком робіт:

Каналізаційна насосна станція продуктивністю до 1300 м3/добу, працювала в аварійному режимі роботи. Спостерігалися значні проблеми в роботі застарілого обладнання (стоки затоплювали  КНС, і проходили по аварійній обвідній лінії, що призводило скид стоків без очистки).

За час експлуатації будівля знаходилась в аварійному стані. В обслуговуючого персоналу виникали труднощі при проведенні планових робіт по технічному обслуговуванню наявного обладнання. На об’єкті були відсутні приміщення задоволення першочергових потреб, такі як: санітарні кімнати, а також система опалення приміщень, відсутні холодна та гаряча вода.

На першому етапі  робіт у 2018 році Акваполімер Інжиніринг було поставлено обладнання. В рамках цього було проведено також роботи по монтажу насосного обладнання з автоматикою керування, встановлення системи вентиляції, виготовлення та монтаж сходів та проведення пусконалагоджувальних робіт.

На другому етапі робіт у 2019 році виконалися роботи та здійснилась поставка наступного обладнання:

  • встановлення витратомірів з автоматикою керування, а також відповідні роботи по їх пусконалагодженню;
  • поставка та встановлення автоматичної решітки для механічного очищення стічних вод та надійної роботи насосів;
  • перепланування та ремонт виробничих та побутових приміщень каналізаційної насосної станції;
  • встановлення системи електричного опалення;
  • заповнення віконних прорізів;
  • інші додаткові роботи, в т.ч. ущiльнення грунту щебенем, улаштування бетонних відмосток, улаштування водостічних ринв.

Результат реконструкції від Акваполімер Інжиніринг

Високоефективне сучасне насосне обладнання працює в автоматичному режимі, та забезпечує безперебійну роботу КНС. Відповідно сучасне обладнання дало змогу зменшити енергоспоживання КНС, та економію в грошовому еквіваленті.

Виконання робіт по даному проекту вирішить проблему оновлення обладнання, будівлі КНС,  покращить  умови роботи працівників.

До Вашої уваги фото звіт:

 

Відгук щодо реконструкції КНС