Ви є тут

Система трубопроводу AirRex®

ЗображенняЗображення

 

Система трубопроводу AirRex®

AirRex®- функціональність, ефективність, якість.

Зображення     AirRex® - перша модульна система трубопроводу, розроблена спеціально для застосування в аераційних системах. Модульна конструкція і інноваційні з'єднувальні елементи дозволяють істотно скоротити терміни і вартість монтажу.

 

 

 

Зображення     Система трубопроводу AirRex® може застосовуватися при будівництві нових та реконструкції вже існуючих очисних споруд для оснащення блоків дрібнобульбашкової аерації. У поєднанні з високоефективними трубчастими аератори MAGNUM® AirRex® дозволяє істотно підвищити енергоефективність аераційної системи і знизити експлуатаційні витрати очисних споруд в цілому.

 

Зображення     Можливе виконання модулів AirRex® з конічної (NPT) або циліндричної (BSP) 3/4" різьбою. За допомогою адаптерів можливий монтаж трубчастих аераторів ОТТ MAGNUM®, дискових аераторів ОТТ D-REX®, а також аераторів інших виробників.

 

Переваги:
• скорочення термінів і вартості проектних робіт, завдяки стандартному модульному дизайну
• скорочення термінів і вартості монтажних робіт, завдяки інноваційній концепції з'єднання модулів
• можливість варіювати кількість (фіксовані отвори для установки аераторів з кроком в 30мм)
• довговічність і корозійностійкість (матеріал виконання поліпропілен з додаванням скловолокна)

AirRex®- досконалість дизайну і простота виконання.

Зображення     За допомогою всього лише 3 функціональних сполучних елементів здійснюється складання конструкції для аеротенка будь-якої конфігурації. Система трубопроводу AirRex® не поступається за ефективністю та якістю сталевий системі трубопроводу і має ряд переваг при значно нижчій вартості.

 

 

 

Зображення     Максимальна температура експлуатації AirRex® - 110 ° C, що значно перевищує максимальну температуру використання інших пластикових труб.

 

 

 

Зображення     Приєднувальні розміри з'єднувальних елементів AirRex® DN 50-100, що забезпечує сполучуваність з іншими системами трубопроводу.

 

 

 

Переваги:
• швидкий монтаж без застосування зварювання і склеювання
• стійкість до термічних навантажень (розширення)
• сполучуваність з іншими системами трубопроводу
• всі компоненти підлягають вторинній переробці і не містять ПВХ

Аераційная система AirRex® MAGNUM® Flexnorm.

Зображення