Ви є тут

Системи аерації OTT Group

Зображення

          Аератор (аераційний елемент) призначений для розподілу повітря, яке подається компресором в об'ємі рідини. Завдяки аераційним елементам, закріпленим на розподільних трубопроводах AirRex®, вдається найбільш ефективно насичувати рідину киснем. Повітря надходить крізь мембрану аератора з безліччю отворів, при цьому утворюється велика кількість крихітних бульбашок, які піднімаються до поверхні, насичуючи рідину киснем. Для здійснення дріднобульбашкової аерації OTT GROUP пропонує використовувати дискові аератори (D-REX®) або трубчасті (MAGNUM®, STANDARD®).

ЗображенняЗображенняЗображення

Аерація застосовується:

В аеротенках
для забезпечення біологічної очистки стічних вод від органічних забруднень шляхом окислення їх киснем повітря і нарощування біомаси.
при флотації 
для очищення стічних вод від зважених часток, які неможливо видалити осадженням. Частинки забруднення несуться з потоком бульбашок повітря, спливають на поверхню води.
в аеробних стабілізаторах  під час стабілізації осаду запобігає його загниванню і сприяє поліпшенню водовідштовхувальних властивостей осадів перед подальшою обробкою, зневодненням і зберіганням.
в водоймах, рибних господарствах     прискорює окислювальні процеси, тим самим сприяє очищенню водойми. Насичення води киснем необхідне для підтримки життя риби. Під час роботи аератора в зимовий період у водоймі утворюються лунки, завдяки яким створюється додаткова аерація водойми. У непроточних резервуарах для зберігання і перевезення риби, забезпечуючи необхідною кількістю кисню, дефіцит якого особливо відчувається в літній період.