Мембранні компресори

Компресори є основним компонентом системи аерації стічних вод і збагачення води киснем ставків та інших невеликих водойм. Компресори виробляють повітря, яке подається у вигляді величезної кількості бульбашок, для подальшого змішування їх з водою. Обладнання не тільки забезпечує штучне насичення води киснем ставків. Його також використовують в якості основного робочого елементу системи аерації – переробки стічних вод (для кращого протікання біологічних процесів очищення рідини). Даний метод очищення вважається екологічно безпечним.

Вибираючи компресор, потрібно завчасно розрахувати обсяги переробки стічних вод на добу і визначитися з потужністю обладнання, так як дані характеристики є найважливішими при виборі тієї або іншої моделі. Купівля компресора меншою продуктивності загрожує недостатнім збагаченням води киснем, в результаті чого Ви не отримаєте бажаного результату.

Також потрібно звертати увагу на кількість робочих каналів і режим роботи, так як деякі моделі можуть мати різні режими для можливості налаштування обладнання під необхідні умови експлуатації.

Телефонуйте і наші консультанти нададуть всю необхідну інформацію і допоможуть прийняти правильне рішення.