MakBoxRain-K

 

нафтовловлювач для уловлювання продуктів нафтопереробки, уловлювання продуктів нафтопереробки і завислих речовин  із дощових та промислових стічних вод

 

Нафтовловлювачі MakBoxRain-К

Сепаратори нафтопродуктів торгової марки «MakBox Rain» (тип К) використовуються для уловлювання продуктів нафтопереробки і завислих речовин  із дощових та промислових стічних вод. Система «MakBox Rain» -К, продуктивністю 1-400 л/с, представляє собою поліетиленовий резервуар стільникової конструкції, який монтується безпосередньо в грунт під проїздами на автостоянках, автозаправних станціях, гаражах, підприємствах промислового комплексу і інших об’єктах, де існує загроза забруднення грунту  зваженими частинками і нафтопродуктами із дощового або промислового стоку.

Принцип дії нафтовловлювачів «MakBox Rain» – К

Принцип дії нафтовловлювачів заснований на механічному способі очищення дощових стічних вод. У першому відсіку камери стічні води відстоюються, в результаті чого на дно осідає пісок і інші домішки.

Після відстоювання, стоки подаються на коалесцентні фільтри, проходячи через які, частинки нафтопродуктів укрупнюються і завдяки різній щільності з водою, виштовхуються на поверхню, утворюючи свого роду плівку. На наступному етапі стічна вода потрапляє у відсік із сорбційними фільтрами, де домішки, проходячи через величезну кількість пор, фільтруються і затримуються.

Якість роботи очисної споруди періодично підлягає перевірці за допомогою збору проб і проведення аналізу складу дощових стічних вод. Допустимий вміст домішок в очищеній воді не повинен перевищувати:

 • 0,3 мг/л нафтопродуктів,
 • 15 мг/л зважених механічних частинок.

Переваги нафтовловлювачів «MakBox Rain» – К

Компанія «Акваполімер Інжиніринг» пропонує вигідно купити нафтоуловлювачі «MakBox Rain» – К. Наші фахівці розрахують необхідну продуктивність очисної установки для ефективної роботи, а монтажна служба виконає монтаж нафтоуловлювача на об’єкті замовника.

Чому варто замовити нафтоуловлювачі «MakBox Rain» – К:

 • міцна конструкція за рахунок стільникового поліетилену;
 • стійкість до впливу негативних факторів (корозія, агресивні речовини);
 • нафтоуловлювач повністю готовий до монтажу і використання;
 • компактна конструкція установки дає можливість встановлювати обладнання в умовах обмеженого простору;
 • зручний доступ для видалення шару нафтопродуктів і відкладень бруду;
 • термін експлуатації нафтовловлювачів становить до 50 років;
 • можливість застосовувати обвідну лінію «бай пас»;
 • передбачена можливість регулювання довжини горловин, що полегшує процес монтажу установки на будь-яку глибину;
 • відсутня необхідність в спорудженні допоміжних конструкцій і споруд;
 • мінімальні витрати на будівельні, монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Купити нафтовловлювач MakBoxRain-K  для уловлювання продуктів нафтопереробки із дощових та промислових стічних вод

Щоб отримати додаткову консультацію фахівця або оформити заявку на монтаж нафтовловлювачів «MakBox Rain» – К, зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами, вказаними на сайті.