MakBoxRain-N

Нафтовловлювач MakBoxRain-N

Нафтовловлювачі MakBoxRain-N

Нафтовловлювач MakBoxRain тип «N» – різновид очисної установки дощових стоків, виконаної з поліпропілену або поліетилену, яка монтується на типові з/б кільця або приямки відповідного діаметру. Даний тип сепаратора нафти призначений для уловлювання нафтопродуктів і зважених часток з дощових і промислових стоків на АЗС, автосервісах, СТО, автостоянках, виробничих і промислових підприємствах.

Продуктивність нафтовловлювачів MakBoxRain-N становить до 15 л/с для типових моделей, в окремих випадках, кожен сепаратор виготовляється індивідуально під запити клієнтів.

Експлуатація та переваги нафтовловлювачів MakBoxRain-N

Нафтовловлювач має герметичну конструкцію, виконану з якісних поліпропіленових або поліетиленових листів європейського виробника. Усередині установки є технологічні відсіки, розділені перегородками.

Принцип дії нафтовловлювача полягає на методі сепарації. У першому технологічному відсіку нафтовловлювача відбувається осадження піску і інших зважених речовин. Далі у відсіку із коалесцентним фільтром відбувається відділення масла і нафти, які, за рахунок меншої щільності, виштовхуються з води на поверхню, утворюючи плівку. Потім плівка видаляється механічним способом. На другому етапі попередньо очищена вода подається на сорбційний фільтр, після чого очищені стоки далі самопливом відводяться на скид.

Купити нафтовловлювач

Переваги нафтовловлювачів MakBoxRain-N:

  • висока ефективність;
  • компактні габарити;
  • герметична конструкція;
  • проста і недорога установка;
  • легкість в експлуатації;
  • термін служби до 50 років;
  • доступність до накопичувача масел;
  • відповідність еко-стандартам України.

Поліпропіленові і поліетиленові нафтовловлювачі від нашої компанії проектуються індивідуально для кожного замовника з урахуванням специфіки місця монтажу та обслуговування установки. Даний підхід гарантує повну відповідність очисної установки вимогам замовника та дозволяє оптимізувати вартість виготовлення і монтажні роботи.

Щільно прилегла кришка установки запобігає проникненню неприємних запахів і забезпечує легку доступність для утилізації вловлених нафтопродуктів. Для роботи нафтовловлювачів MakBoxRain-N не потрібні ніякі джерела енергії. При цьому обслуговування устаткування полягає в циклічному видаленні піску і нафтопродуктів, а також очищенні фільтрів.

Замовити нафтовловлювач MakBoxRain-N

Для попереднього розрахунку вартості проекту по монтажу нафтовловлювача замовте безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт за телефонами, вказаними на сайті або надсилайте технічну документацію (техзавдання) на електронну пошту.

Контакти