Очистка промислових стічних вод

Очистка промислових стічних вод

Барабанне сито MakBoxFil

Очистка промислових стічних вод

Шнековий дегідратор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Технологія очищення промислових стоків передбачає використання промислової станції очистки стічних вод і елементів фільтрації (комплексно або окремо), що дозволяють відокремлювати і виводити з технічної води різні домішки і відходи. Залежно від подальшого застосування очищеної води підбирається метод очищення:

  • механічний (барабанне сито MakBoxFil, шнековий дегідратор);
  • хімічний (окислення, хімічна нейтралізація небезпечних сполук);
  • фізико-хімічний (флотація, елетроліз, дистиляція);
  • фізичний (вібрація, магнітна сепарація, обробка ультразвуком і УФ променями);
  • біологічний (аеротенки, біологічні фільтраційні поля).

Якщо необхідно досягти якості води на скидання в навколишнє середовище, то потрібна комплексна очистка стічних вод, а якщо вода буде використовуватися в повторному технологічному циклі то потрібна комплексного доочищення для приведення якості води до всіх санітарних норм.

Види очисних споруд для очистки промислових стічних вод:

  • Барабанное сито – пристрій, що використовується для попереднього механічного очищення стічних вод від твердих домішок і включень. Установка барабанного сита дозволить вловити до 60% твердих включень: пісок, велике сміття, жири, органічні та неорганічні суспензії.
  • Шнековий дегідратор – використовується для зневоднення промислових і господарсько-побутових вод, що містять різних шлам, абразивні речовини, масляні і нафтесодержащие включення.

Акваполімер Інжиніринг

Компанія Акваполімер Інжиніринг пропонує на вигідних умовах купити станцію очищення стічних вод для харчової, целюлозної, металургійної, лікеро-горілчаної та інших галузей промисловості. З питань підбору і постачання устаткування зв’яжіться з нашим менеджером.