Про компанію

Природу треба берегти! І це не просто слова, а реальні дії виробничо-монтажної компанії «Акваполімер Інжиніринг» за запитом людей, які прагнуть жити в гармонії з природою.

Основне наше завдання – це надання готового технічного рішення (проекту), комплектація і установка сучасних очисних споруд ТМ «MakBox» в Україні і в країнах ближнього зарубіжжя. Наші технічні рішення призначені для приватного сектору і промислових підприємств, де відсутня централізована каналізація (котеджі, складські комплекси, торгово-розважальні комплекси, бази відпочинку, сільськогосподарські підприємства, лікарні, школи і т.д.).

ТОВ «Акваполімер Інжиніринг» засновано у жовтні 2014 року. Компанія використовує в своїй роботі передові європейські розробки та новинки в сфері очищення стічних вод за технологією «MakBox», зберігання технічної та питної води, КАС, масла і патоки. Надійні рішення в будівництві і експлуатації обладнання для очищення каналізаційних вод показали свою ефективність на об’єктах промислового і побутового призначення.

Асортимент продукції

У нашому каталозі представлено обладнання фірми для очищення стічних вод під торговою маркою «MakBox». Ми виробляємо басейни, колодязі, типові модульні резервуари для збору і зберігання різних рідин. Для виготовлення мембран і футерування резервуарів ми використовуємо індивідуальні пластикові вироби з матеріалів: ПП, ПЕ, ПВХ. Для організації збору і відводу стічних вод ми використовуємо сучасну запірну арматуру і насосне обладнання.

Наші продукти:

Доступні до замовлення як стандартні типорозміри резервуарів і ємностей, так і продукція за кресленнями замовника.

Як ми працюємо?

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете вирішити ряд проблем, пов’язаних з організацією питного режиму в багатоквартирних будинках, котеджах, населених пунктах, промислових і виробничих підприємствах. Також ми реалізуємо проекти по монтажу очисних станцій, здійснюємо їх реконструкцію і модернізацію в процесі експлуатації, пропонуємо сервісне та післягарантійне обслуговування.

Якщо ви відчуваєте труднощі з питною або технічною водою, організацією відведення та утилізації каналізаційних вод, фахівці ТОВ «Акваполімер Інжиніринг» візьмуть на себе управління проектом на всіх стадіях: від проектування до здачі об’єкта «під ключ» з наданням гарантії.

Ми пропонуємо комплексне вирішення завдань, що складається з певних етапів:

  1. Обстеження території – наші фахівці виїдуть на ваш об’єкт в узгоджені терміни для визначення обсягів робіт, замірів, попередніх прорахунків продуктивності і потужності обладнання.
  2. Проектування – технічним відділом, на основі наданої інформації виїзними інженерами, розробляється індивідуальний проект, що задовольняє побажанням замовника по продуктивності і вартості.
  3. Узгодження – документальне підтвердження технічного рішення з термінами реалізації проекту.
  4. Виготовлення обладнання – в виробничих цехах виготовляються комплектуючі очисних споруд, підбирається типове обладнання в залежності від майбутніх завдань.
  5. Монтажні і пусконалагоджувальні роботи – є заключним етапом реалізації проекту.

Телефонуйте, для нас немає складних завдань!

Контакти

Телефон

+38 067 245 88 89
+38 044 300 29 88
+38 032 245 89 88

E-Mail

aquapol.ing@gmail.com