Електролізні установки Selcoperm (Grundfos)

Електролізні установки знезараження води Selcoperm

SES-195 Selcoperm, Grundfos

Електролітичне хлорування є безпечним, надійним та ефективним способом для знезараження води. З розвитком новітніх технологій, протягом останнього десятиліття, та враховуючи сучасні тенденції обробки і знезараження води, нових екологічних вимог та стандартів, бажання комунальних підприємств відмовитись від хлор газу, щороку перетворює цей метод дезінфекції води у найпопулярніший в галузі.

системи електролітичного хлорування Selcoperm (Grundfos)

Що таке електроліз?

Електроліз – це процес, в якому електрична енергія змінюється на хімічну. Процес відбувається в електроліті – водяному розчині і розчині солі, що дає іонам можливість переміщуватися між двома електродами. Принцип електролізу може бути використаний для дезінфекції води.

системи електролітичного хлорування Selcoperm (Grundfos)

Який механізм дезінфекції?

У процесі електролізу вода піддається впливу низьковольтного постійного струму між електродами. Солі, присутні у воді між електродами, перетворюються на окислювальні або дезінфікуючі компоненти. В електролізері утворюється розчин рідкого натрію, хлору та водню. Хлор миттєво реагує з розчином рідкого натрію, перетворюючи його в гіпохлорит натрію, який і є дезінфікуючим засобом. Отриманий розчином має pH 8-8,5 при концентрації активного хлору 6-7 г/л. Стандартні системи Selcoperm мають потужності 125, 250, 500, 1000 і 2000 г активного хлору за годину.

системи електролітичного хлорування Selcoperm (Grundfos)

Позитивні іони, що утворюються в воді шляхом електролізу, шукають частинки протилежної полярності, такі як бактерії, віруси та грибки. Позитивно заряджені іони міді утворюють електростатичні з’єднання з негативно зарядженими клітинними стінками мікроорганізмів. Ці сполуки порушують проникність клітинної стінки та впливають на унеможливлювання поглинання ними поживних речовин. Внаслідок цього більше не відбувається клітинного росту або поділу клітин, що більше не дозволяє бактеріям розмножуватися і в кінцевому підсумку вони вимирають.

 

SES-195 Selcoperm та його компоненти

– система гідролізу;

– бак для розчину гіпохлориту натрію або хлориду натрію;

– витяжний вентилятор;

– насос-дозатором.

системи електролітичного хлорування Selcoperm (Grundfos)

Де можна застосувати системи електролітичного хлорування Selcoperm?

Системи електролітичного хлорування Selcoperm призначені для обробки питної води, дезінфекції води в басейні, водяних баштах, системах циркуляції води та технічних водоймищ, очищення стічних вод.

гідролізні установки grundfos акваполімер інжиніринг selcoperm

гідролізні установки grundfos акваполімер інжиніринг selcoperm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

гідролізні установки grundfos акваполімер інжиніринг selcoperm

Переваги використання:

Ефективність. Дуже ефективний проти бактерій, грибків та вірусів, зменшує присутність бактерій та вірусів до безпечного рівня.

Простота. Необхідні компоненти даної системи електролізу є лише вода, хлорид натрію та електроенергія.

Економія. Низькі експлуатаційні витрати; малі витрати на технічне обслуговування та тривалий строк служби, незначне споживання електроенергії.

Екологічність. Нетоксичність, відсутність забруднення, що виникає при транспортуванні хлору та відсутність забруднення у разі витоку; відсутність жорсткого хлору не викликає випаровування та алергічних реакцій очей, шкіри.

Практичність. Selcoperm легко обробляє піки в попиті, оскільки створений дезінфікуючий засіб зберігається в буферних резервуарах протягом значного періоду часу; тривалий ефект як дезінфікуючого засобу.

Безпека. Вимагає менш суворих правил техніки безпеки.