Промисловий пластик

Для зведення очисних споруд та інших інженерних комунікацій, крім основного обладнання, використовуються витратні матеріали та комплектуючі з поліпропілену і поліетилену. З промислового пластика виготовляється облицювання, ізоляція, труби для водопровідних і опалювальних систем.

Популярність промислового пластика досягається за рахунок невисокої ціни. Матеріал поєднує свої цінні якості зі здатністю перероблятися всіма відомими для термопластичних матеріалів продуктивними способами. Полімери поєднують в собі відмінну міцність на розтягнення та еластичність. З точки зору фізичних і механічних характеристик, промисловий пластик володіє хорошими водо-, тепло – і електроізоляційними властивостями. За рахунок стійкості до дії концентрованих лугів, кислот і розчинників, а також легкої обробки і можливості зварювання, промисловий пластик ідеально підходить для виготовлення мембран на модульні резервуари, комплектуючих для очисних споруд, будівництва трубопроводів і ємностей для технологічних рідин (масла, нафтопродуктів, води і т.д.).

Компанія «Акваполімер Інжиніринг» пропонує асортимент поліпропіленових і поліетиленових листів товщиною від 2 мм до 50 мм. Механічні характеристики промислового пластика можуть навіть не поступатися сталевим конструкціям, при цьому мають легшу вагу.

З промисловим пластиком легко працювати. Основний метод з’єднання поліпропіленових виробів – зварювання. Листи з’єднуються встик або під прямим кутом. Для цього використовується ручний екструдер або спеціальний фен. Для зварювання листів феном в якості присадочного матеріалу використовується поліпропіленовий пруток. Його марка підбирається під марку основи. При розігріві він зварює листи між собою і утворює гарний шов.

Ми постачаємо промисловий пластик на приватні та виробничі об’єкти, а також надаємо послуги монтажу і збірки очисних локальних систем.