Системи аерації OTT Group

Аераційні системи ОТТ – якісне німецьке обладнання, призначене для біологічної очистки промислових і комунальних стічних вод. Аератори і системи трубопроводів також можуть використовуватися в інших промислових цілях, наприклад, для очищення вод в рибоводних господарствах, де потрібно підтримувати оптимальні умови для розведення риби і ракоподібних за допомогою подачі кисню в воду.

Компанія «Акваполімер Інжиніринг» пропонує інноваційне очисне обладнання купити для біологічного очищення каналізаційних вод за  доступною  ціною, яке швидко монтується і стабільно експлуатується. Несучий корпус аераторів виконаний з екологічно безпечного поліпропілену – стійкий, монолітний, довговічний.

На стадії біологічного очищення комунальних і промислових стічних вод основна частина витрат електроенергії припадає на систему аерації, тому дуже важливо правильно вибрати обладнання з оптимальними характеристиками. Для очищення комунальних і промислових стічних вод ми пропонуємо дискові D-REX® і трубчасті аератори MAGNUM® і STANDARD®, які оснащуються якісними мембранами з додаванням біологічно стійкого і міцного пластифікатора, що витримує навантаження ˃ 10 Н / мм. Мембрани мають еластичність більше 450% і не втрачають своїх характеристик в процесі експлуатації. Термін служби мембран складає більше 10 років.

Монтаж одного аератора здійснюється протягом 30-40 секунд однією людиною за допомогою насадки аератора на розподільну трубу круглого або квадратного перетину зверху з використанням кріплення CLIP IN®.

При виборі аераційної системи необхідно в обов’язковому порядку враховувати особливості оброблюваних каналізаційних стоків, оскільки різні за складом рідини можуть по-різному впливати на стан мембрани. Аератори можуть використовуватися для пісковловлювачів, локальних очисних споруд, риболовних господарств і схожих споруд.