Трубчастий аератор MAGNUM®

Трубчастий аератор MAGNUM®

Для чого використовуються трубчасті аератори стічних вод?

    Аерація – один з ключових процесів при очищенні стічних вод, незалежно від їх складу і походження. Суть технології – в насиченні стоку киснем, який створює необхідні умови для подальшої біологічної або хімічної очистки.

     Одні з найбільш ефективних – трубчасті аератори, які демонструють високі показники ефективності перенесення кисню. Дрібнобульбашкова аерація і висока швидкість насичення дозволяють скоротити витрату електроенергії при аналогічному результаті.

     Трубчасті аератори використовуються в станціях автономної каналізації і стійкі до гідравлічних навантажень. При подачі повітря відкриваються отвори для його входу, які працюють за принципом зворотного клапана. Трубчаста конструкція забезпечує легкість обслуговування і заміни. За рахунок своєї форми аератор не боїться механічних навантажень і практично не засмічується.

Переваги трубчастого аератора MAGNUM®.

     Аераційні модулі OTT – інноваційна розробка для покращення ефективності і продуктивності очисних споруд. Вони використовуються на комунальних і промислових об’єктах. Модульний дизайн уможливлює індивідуальну комплектацію.

Трубчасті аератори стічних вод

Трубчасті аератори MAGNUM® – поєднання перевіреної часом технології з інноваційною розробкою. Кожен модуль – це 7 аераторів з мембранами FLEXSIL® або FLEXNORM® з додаванням біостійкого пластифікатора. Обидва матеріали еластичні і стійкі до розривів. Несуча конструкція виготовлена із суцільнолитого екологічного та інертного поліпропілену.

Трубчасті аератори стічних вод

Трубчасті аератори стічних водАератори MAGNUM® – це:
  • Висока механічна міцність;
  • Компактність і легкість;
  • Вибір індивідуальної конфігурації;
  • Різні види перфорації мембран;
  • Простота монтажу за рахунок використання системи CLIP IN® кріплень;
  • Максимальна активна площа;
  • Розміри і довжина робочої поверхні, в залежності від необхідних характеристик (1000, 1500, 2000 мм).

   Інноваційна технологія забезпечує однаковий діаметр бульбашок за рахунок особливої перфорації. При цьому їх утворення – рівномірне по всій площі аератора. Тривалість перебування дрібних бульбашок у воді вища, що помітно підвищує показники насичення киснем.

Трубчасті аератори стічних вод

Використання і ефективність трубчастого аератора MAGNUM®.

     Для подачі повітря в аератор використовуються пластикові еластичні повітроводи, які кріпляться до спеціальної розподільної труби. Для зручності монтажу та герметичності конструкції з’єднання – різьбові, за технологією CLIP IN®.

                            Трубчасті аератори стічних вод Трубчасті аератори стічних вод Трубчасті аератори стічних вод

Повітря подається централізовано в аеротенк або індивідуально до кожного модуля. Конструкцію надійно утримують сталеві кріплення.

 

Переваги аераційного модуля ОТТ в аеротенках:

  • Модульна конструкція для простоти транспортування і монтажу;
  • Повна комплектація;
  • Конфігурація, комплектація і кількість аераторів – індивідуальні;
  • Модуль відразу готовий до складання;
  • Матеріал – поліпропілен;
  • Гнучкість підключення до повітропроводу;
  • Можливість підключення різних вимірювальних приладів;
  • Можливість зміни і розширення модульної конструкції в подальшому.

Трубчасті аератори стічних вод

Трубчасті аератори стічних вод

Характеристика трубчастого аератора ОТТ MAGNUM

Матеріал мембрани EPDM з додаванням біологічно стійкого пластифікатора, щоб уникнути втрати еластичності в процесі експлуатації, термін експлуатації понад 10 років
Поверхня мембрани Гладка, що перешкоджає утворенню відкладень на поверхні
Розмір бульбашки Від 1,0 мм. дріднобульбашкова аерація, тривалість перебування бульбашки у воді більша, що збільшує масообмінні характеристики повітря, що поступає) діаметр бульбашки однаковий (перфорація виконується спеціальним інструментом)
Активна поверхня мембрани Складає 0.32 м2 (MAGNUM 2000)Складає 0.24 м2 (MAGNUM 1500)
Рівномірність бульбашкоутворення Рівномірне бульбашкоутворення по всій довжині аератора і в бічній і нижній частині в тому числі, завдяки повітряному каналу в нижній частині аератора, що сприяє рівномірному розподілу повітря по всій довжині аератора
Експлуатація в переривчастому режимі Придатний для експлуатації в переривчастому режимі (при відключенні подачі повітря мембрана щільно прилягає до корпусу аератора, отвори перфорації закриваються, що перешкоджає замулюванню мембрани.
Витрата повітря Забезпечує необхідну подачу кисню при низькій витраті повітря, знижуючи таким чином експлуатаційні витрати. Здатність ефективної есклуатаціі при низькій витраті повітря обумовлена якістю перфорації (маленький діаметр бульбашки, низька швидкість спливання, тривалий час перебування бульбашки в стічних водах), рівномірністю розподілу повітря (повітряний канал в нижній частині несучого корпусу). Робочий діапазон аераційного елемента становить 1-24 м3 / год
Регенерація Обробка реагентами і чистка не потрібна протягом тривалого періоду експлуатації
Форма і матеріал несучого корпусу Суцільнолитий несучий корпус з поліпропілену діаметр 63 мм (стандартний розмір), прохідний повітропровід, що забезпечує рівномірне надходження повітря по всій довжині аератора.
Монтаж аератора Здійснюється за допомогою насадки аератора на розподільну трубу зверху за допомогою кріпильного пристрою Clip In® Монтаж одного аератора протягом 20 секунд однією людиноюМонтаж можливий на розподільну трубу різного діаметру круглого і квадратного перетину з одним монтажним отвором у верхній частині, а також на модульну розподільчу систему OTT AIR REX® (матеріал виконання поліпропілен / скловолокно)Можливий монтаж за допомогою промислових водолазів без спорожнення аеротенка
Заміна мембран Можлива без демонтажу аератора
Контроль якості Кожен аератор проходить виробничий контроль на втрату напору, в разі перевищення допустимих показників аератор вилучається з партії.