Послуги

Розробка документації у сфері охорони водних ресурсів
Розробка документації у сфері охорони водних ресурсів

Дозвіл на спеціальне водокористування, гідрологічні розрахунки, проєкти зон санітарної охорони, оцінка впливу на довкілля (ОВД) планової діяльності

Проектування
Проектування

Проектування систем водовідведення та очистки стічних вод від житлових, громадських та промислових об’єктів з урахуванням місцевих екологічних умов.

Монтаж
Монтаж

Монтаж та шефмонтаж каналізаційних очисних споруд та КНС будь-якої складності.

Пусконалагоджувальні роботи
Пусконалагоджувальні роботи

Запуск в експлуатацію та відновлення роботи установок очистки господарсько-побутових та виробничих стічних вод.

Сервіс та технічна підтримка
Сервіс та технічна підтримка

Експлуатація установок очистки господарсько-побутових та виробничих стічних вод задля їх належного та безперебійного функціонування та додержання заданих режимів роботи.

Оренда спецтехніки
Оренда спецтехніки

Компанія пропонує послуги оренди маніпулятора зі стрілою для вантажу до 10 тонн та оренди міні-екскаватора

Футерування
Футерування

Компанія пропонує послуги футерування різних поверхонь поліпропіленом і поліетиленом

Консалтинг
Консалтинг

Виїзд наших фахівців на об’єкт та надання консультацій щодо встановлення, монтажу, пусконаладки та сервісно-профілактичного обслуговування установок очистки господарсько-побутових та виробничих стічних вод.

Проектування систем водовідведення і очищення стічних  вод від житлових, адміністративних і промислових об’єктів здійснюється у відповідності до нормативних документів. Керуючись санітарно-епідеміологічними правилами і нормами, інженери компанії «Акваполімер Інжиніринг» спроектують сучасну очисну установку, яка буде вирішувати найважливіше завдання для підприємств сільськогосподарського, промислового, торгового  сектору і приватних будинків   – відведення , очистки  стічних  вод,  утилізації і переробки осаду.

Наші фахівці змонтують і запустять в експлуатацію установку очищення господарсько-побутових і промислових стічних вод. Також ми укладаємо договори на технічне обслуговування систем водовідведення  та очищення стічних вод, що дозволить уникнути аварій і продовжити ресурс експлуатації обладнання. Надаємо послуги монтажу та шефмонтажу КНС на об’єктах різного ступеня складності і сфери діяльності. Для підприємств нафтопереробного комплексу, автостоянок, автозаправочних станцій  ми спроектуємо ефективні нафтоуловлювачі для підприємств харчової промисловості  жировловлювачі, які нівелюють потрапляння нафтопродуктів і жирів в підземні і поверхневі води.

Додаткові послуги:

  • Футеровка поверхонь різних металоконструкцій, ємностей, резервуарів, трубопроводів з використанням поліетилену і поліпропілену в якості захисного шару від впливу різного типу хімічних сполук, температури. Футеровка продовжує термін експлуатації, зменшує вагу, знижує затрати на виготовлення конструкції  т.д.
  • Сервіс і технічна підтримка під час експлуатації установок очистки господарсько-побутових стічних вод для можливості безаварійного функціонування і дотримання відповідних режимів роботи обладнання.
  • Консалтингові послуги – виїзд фахівців на об’єкт замовника для консультування по установці, монтажу, пусконалагоджувальних роботами і сервісного обслуговування очисних станцій.

Більш детально ознайомитися з нашими послугами та проектами ви зможете в відповідних розділах. Виникли питання в сфері водоочистки, що вимагають професійного рішення? Телефонуйте і ми комплексно підійдемо до вирішення ваших завдань.