Проектанту

ТОВ «Акваполімер Інжиніринг» пропонує проектування очисних споруд для побутових і промислових стічних вод всіх видів. Ми стежимо за новітніми вітчизняними та закордонними технологічними розробками в даній галузі і новітнім обладнанням та застосовуємо його у наших проектах.

Кожен проект розробляється індивідуально з застосуванням сучасних економічно обґрунтованих технологічних рішень і добре відпрацьованих типових схем у відповідності до Державних будівельних норм України. Використовуємо найкраще обладнання вітчизняних та закордонних виробників.

Розробляємо проекти очисних споруд різної продуктивності для автономних систем каналізації житлових і промислових об’єктів з очищенням стічних вод до нормативів, що дозволяють здійснити скидання в природні водойми. Проектуємо очищення промислових стічних вод від небезпечних для навколишнього середовища відходів з метою підготовки їх до скидання в центральну каналізацію.

У роботі над кожним проектом вирішується комплекс завдань, включаючи вибір технологічної схеми споруди, визначення місця розташування з урахуванням особливості місцевості і мінімізації екологічних ризиків. Послідовно виконується обстеження об’єкта з вивченням технологічної документації, проектування та узгодження для отримання необхідних дозволів.