MakBoxRain-C

 

Нафтовловлювач MakBoxRain-C

Нафтовловлювачі MakBoxRain-C

При спорудженні зливної каналізації на таких об’єктах, як автомобільні стоянки, АЗС, бензоколонки, підприємства нафтопереробного комплексу необхідні спеціальні очисні установки – нафтоуловлювачі. Основне призначення таких установок полягає у видаленні включень нафтопродуктів з дощових вод за допомогою фільтрації. У більшості випадків, в одному корпусі разом з нафтоуловлювачем ставиться піскоуловлювач, що дозволяє організувати затримання і видалення твердих механічних часток.

Для очищення стічних вод широко використовуються нафтоуловлювачі (сепаратори) MakBoxRain – C, що представляють собою конструкцію з армованого бетону, щільного поліетилену (PEHD) і армованого скловолокном пластику. Сепаратори MakBoxRain (тип С) мають номінальну продуктивність до 15 л / с. Залізобетонна конструкція з пластиковим шаром всередині може монтуватися в різні типи грунту під час будівництва доріг і під’їздів з допустимим навантаженням покриття D-класу. Для регулювання висоти розміщення можна використовувати ЗБ плити і кільця.

Переваги нафтовловлювачів MakBoxRain – C

Сепаратори MakBoxRain-С мають ряд переваг:

  1. Ефективність – правильно спроектовані і змонтовані системи очищення можуть фільтрувати основну масу домішок без необхідності застосування допоміжних насосів і реагентів.
  2. Доцільність – невисока ціна нафтовловлювачів непорівняна з користю, яку вона несе для промислових, сільськогосподарських підприємств і навколишнього середовища.
  3. Зручність – всі домішки, накопичені в результаті роботи установки, зберігаються в спеціальних камерах, після яких швидко утилізуються в спеціальну ємність.
  4. Користь для екології – якісна очистка дощових вод істотно знижує навантаження на екосистему і перешкоджає забрудненню нафтопродуктами грунтів та природних водойм.
  5. Експлуатація – сепаратори MakBoxRain-С не вимагають складного технічного обслуговування і служать довгі роки.

Замовити сепаратор

Особливості обслуговування

Нафтовловлювачі MakBoxRain-C обслуговуються таким чином:

  • раз на рік проводиться очищення від піску із застосуванням спеціального насоса;
  • раз на рік очищаються фільтра від залишків нафтопродуктів із застосуванням скімера або насосів;
  • раз в 2 роки необхідно промивати фільтра чистою проточною водою;
  • раз на рік промивається другий сітчастий фільтр проточною водою.

Періодичність технічного обслуговування сепараторів залежить від інтенсивності експлуатації установки і фізико-механічного складу дощових вод. Тому терміни можуть зміщуватися як в меншу, так і в більшу сторону.

Компанія «Акваполімер Інжиніринг» пропонує купити сучасні сепаратори MakBoxRain-С, що відповідають європейським і вітчизняним нормам за ступенем очищення від нафтопродуктів та завислих речовин, незалежно від призначення об’єктів. Ми пропонуємо вибір різних типорозмірів нафтовловлювачів і допоміжних комплектуючих для організації очищення дощових і промислових вод на об’єктах цивільного і промислового будівництва.

Купити сепаратор +38 067 245 88 89