Підземні модульні резервуари: актуальні пожежні ємності в умовах війни

 Підземні модульні резервуари: актуальні пожежні ємності в умовах війни

В умовах війни на об’єктах промислової та цивільної інфраструктури з підвищеним ризиком займань дуже важливо створити максимальний запас пожежної води, щоб оперативно локалізувати осередки займання. Але як забезпечити такий запас води? Відмінним рішенням у цій ситуації є будівництво підземних пожежних резервуарів від компанії «Акваполімер Інжиніринг», оскільки наземні конструкції вразливіші до пошкоджень при обстрілах.

Підземні резервуари можуть монтуватися частково або повністю заглибленими в землю (другий варіант надійніший). Перед монтажними роботами необхідно підготувати котлован більшим діаметром ніж розмір самої ємності (на 2 м). Але перш, необхідно переконатися, що глибина залягання ґрунтових вод знаходиться нижче за відмітку -3,5 м від основи споруди. В іншому випадку доведеться монтувати ємність частково поглиблену або шукати інше місце під установку пожежного резервуара. Після того як підготовлений котлован, необхідно облаштувати стрічковий фундамент, на який встановлюватиметься ємність.

Далі фахівці приступають до збирання резервуара: готується каркас, який обшивається оцинкованим гофрованим листом, встановлюються патрубки, засувки, поліпропіленовий вкладиш і т.д. Перед установкою вся конструкція гідроізолюється для захисту металу від негативного впливу вологи.

Підземні резервуари накриваються металевим дахом з люком та мотузковими сходами для обслуговування споруди. По такому даху можна пересуватися людям, але не техніці. Порівняно з наземними, підземні споруди для можливості цілорічної експлуатації не комплектуються системою підігріву, а лише утеплюються шаром теплоізоляції: товщина утеплювача даху – 100 мм, стін – 50 мм. Також може додатково утеплюватись днище споруди.

Важливо! Через 1-2 місяці після завершення монтажу, почекавши поки що грунт ущільниться і осяде, радимо замовнику зробити вимощення.

Модульні ємності рекомендуємо купити для наступних об’єктів:

  • нафтопереробні підприємства;
  • заводи та фабрики;
  • АЗС та склади зберігання ПММ;
  • сільськогосподарські та аграрні підприємства;
  • бази відпочинку, пансіонати, зоопарки, готелі та ін.

Компанія «Акваполімер Інжиніринг» розробила лінійку готових проектних рішень стандартних типорозмірів різного об’єму, висоти та діаметру конструкції. Обсяг накопичувальної споруди підбирається з урахуванням важливості об’єкта та площі території, що обслуговується.

На кожну модульну ємність ми надаємо гарантію на 5 років. Можлива комплектація конструкції додатковим оснащенням, залежно від особливостей протипожежної безпеки на об’єкті.

Чи зацікавила продукція? Зв’яжіться з нашим консультантом за телефоном: +38 067 245 88 89, +38 044 300 29 88, +38 032 245 89 88 або надсилайте свій запит на пошту aquapol.ing@gmail.com.