Виготовлення та монтаж нафтовловлювача MakBoxRainK1300 та сорбційного фільтра MakBoxRainS1300 продуктивністю 65 л/с

Нафтовловлювач для дороги

Велике будівництво триває. Компанія Акваполімер Інжиніринг виготовила і змонтувала сепаратор нафтопродуктів MakBoxRainK1300-65н  та сорбційний фільтр MakBoxRainS1300-65н

Продуктивність 65 л/с

Раді бути причетні до цих інфраструктурних проектів. Будуймо Україну разом!

Для чого нафтовловлювачі на мостах?

Стічні води з автомобільних доріг забруднюються витоками нафтопродуктів, пилом, який утворюється при зносі дорожнього покриття та зносі шин, сажею при утворенні продуктів згорання палива, а також протиожеледними матеріалами. Тому для недопущення забруднення водних об’єктів стічними водами з поверхні автомобільних доріг та мостових споруд, ґрунтів вздовж автомобільної дороги, що в свою чергу негативно впливає на придорожню рослинність та захисні лісонасадження, необхідно влаштовувати їх організований збір, відведення та очистку.

Компанія Акваполімер Інжиніринг рекомендує обирати для очищення стічних вод з автомобільних доріг та мостів нафтовловлювачі моделей MakBoxRain-C та MakBoxRain-К.

Нафтовловлювач MakBoxRain-C номінальною продуктивністю до 6 л/с являє собою конструкцію з армованого бетону футерованого всередині щільним поліетиленом або армованим скловолокном. Такий сепаратор монтується в різні типи ґрунту при облаштуванні автошляхів та проїздів D-класу навантаження.

Нафтовловлювач MakBoxRain-К продуктивність 1-400 л/с ‒ це поліетиленовий резервуар стільникової конструкції, який монтується безпосередньо в ґрунт.

Отримати професійну консультацію та підібрати необхідний сепаратор нафтопродуктів можна у нас на сайті.

Замовити сепаратор нафтопродуктів для мосту чи дороги

Щоб замовити нафтовловлювач телефонуйте на ном. 067 245 88 89.