Оренда спецтехніки

Уявімо, що Вам потрібно перевезти вантаж до 10 тонн у м. Львів чи Львівській області з точки А до точки Б. Це можуть бути будівельні матеріали, обладнання, металоконструкції чи інша продукція. Для цього Вам зовсім не обов’язково купувати кран. ТОВ “Акваполімер Інжиніринг” може вирішити цю проблему самостійно, адже пропонує послугу оренди маніпулятора, який дозволить вийти на оптимальний результат: заощаджений час та гроші з виконаним поставленим завданням. Більше того, Ви вирішуєте три задачі одночасно: як завантажити продукцію, як перевезти її та як розвантажити.

Розглянемо іншу ситуацію. Вам необхідно, наприклад, прокласти мережі водопостачання, каналізації, газопровід, електромережі тощо. Або, припустимо, розмірковуєте над плануванням та благоустроєм території. У даному випадку набагато продуктивніше буде взяти в оренду екскаватор, аніж користуватися послугами чисельної кількості найманих працівників. Компанія “Акваполімер Інжиніринг” готова запропонувати Вам вигідний варіант співпраці надаючи в оренду універсальний багатофункціональний міні-екскаватор.

Більше характеристик тут:

Оренда спецтехніки

МАНІПУЛЯТОР DAF LF55.220

Оренда спецтехніки

МІНІ-ЕКСКАВАТОР JCB 8025 ZTS

Оренда спецтехніки

ЕКСКАВАТОР JCB 3CX

Для замовлення послуги та уточнення додаткової інформації звертайтеся до наших фахівців. Компанія “Акваполімер Інжиніринг” допоможе Вам у реалізації швидкого та оптимального вирішення поставлених завдань.