Насоси Lowara

Насоси Lowara

Сфера застосування

Насоси Lowara широко використовуються у водопостачанні, пожежогасінні і каналізації. Насоси Lowara відрізняються високою продуктивністю, якістю використовуваних для їх виробництва матеріалів і високою якістю збірки. Широка лінійка насосів Lowara виконана з високоякісних матеріалів (нержавіюча сталь або чавун), що забезпечує надійність і довговічність у використанні, гігієнічність рідини, перешкоджаючи утворенню іржі, корозії і окисленню. Насоси Lowara завоювали популярність завдяки своїй високій якості і надійності, а також доступною ціною.

Відцентрові насоси Lowara

Перекачують робочу рідину за рахунок відцентрової сили, яка створюється в результаті обертання лопатевого барабана. Відцентрові насоси класифікуються на насоси одноступінчастого і багатоступінчастого типу.

Одноступеневі відцентрові насоси Lowara

Широко застосовуються для перекачування води, рідин з підвищеною хімічною активністю, суспензій, емульсій в багатьох галузях промисловості.

Багатоступінчасті відцентрові насоси Lowara

Багатоступінчасті відцентрові насоси Lowara забезпечують більш високий рівень напору і потужності, що важливо для промислового застосування. Дані насоси Lowara можна підключати до трубопроводів. Надійний корпус зі сталі – запорука безперебійної роботи багатоступеневих насосів Lowara.

Циркуляційні насоси Lowara

Циркуляційні насоси Lowara використовуються для забезпечення циркуляції рідини в системах гарячого і холодного водопостачання, кондиціонування, перекачування чистих неагресивних рідин без твердих домішок, а також для облаштування фонтанів і систем поливу.

Дренажні насоси Lowara

Дренажні насоси Lowara призначені для експлуатації в каналізації і затоплених приміщеннях (підвалах). Зроблені зі сталі і не піддаються корозії, вони надійно захищені від негативного впливу факторів навколишнього середовища. Робота насоса регулюється поплавковим механізмом, який відключає пристрій, коли виникає необхідність.

Свердловинні (заглибні) насоси Lowara

Свердловинні (заглибні) насоси Lowara – краще рішення для обладнання артезіанських свердловин, колодязів та інших іригаційних джерел питної та технічної води. Свердловинні насоси Lowara підходять для перекачування води, що містить тверді домішки діаметром до 5 мм.

Купити насос Lowara в Україні

Компанія ТОВ «Акваполімер Інжиніринг» є дистриб’ютором насосів Lowara (Ловара) в Україні. Ми продаємо сертифіковане насосне обладнання по всій території України (окрім тимчасово окупованих територій) і готові поставляти його в будь-які регіони. Вся продукція знаходиться на гарантії.

Щоб отримати професійну консультацію телефонуйте на ном. 067 245 88 89.