Будівництво і монтаж очисних споруд MakBoxGrand

Блочно-модульні локальні очисні споруди MakBoxGrand

Блок господарсько-побутових очисних споруд MakBoxGrand складається з підземної залізобетонної частини прямокутної форми розділеної стінками на зони очистки та наземної будівлі (прямокутного контейнеру) з технологічним обладнанням, який розташовується біля підземної (очисної) частини. Експлуатаційний доступ здійснюється через технологічні горловини (прямокутні люки).


будівництво господарсько-побутових очисних споруд MakBoxGrand

будівництво господарсько-побутових очисних споруд MakBoxGrand

 

Процес очищення стоків очисними спорудами MakBoxGrand

Перший етап – механічна очистка. Вловлені тверді побутові відходи накопичуються у корзині. Наступний етап очищення проходить в усереднювачі з постійною подачею повітря через аератори. Усереднювач оснащений насосом для рівномірного дозування і подачі стічних вод на біологічне очищення. Наступний етап – денітрифікація – біологічне очищення у безкисневому режимі та переміщування стоків. Далі біологічне очищення проходить з додаванням кисню. Тут проходить процес сорбції, окислення органічних речовин та процес нітрифікації. Активний мул рециркулюється і подається в зону денітрифікації.

Біологічно очищені стоки подаються у вторинний відстійник. Де розділення мулової суміші на воду і активний мул.

Наступний етап стадія доочистки стічної води в реакторі з прикріпленим пластмасовим завантаженням та подачею повітря. У секції проходить знезараження гіпохлоритом натрію.

Надлишковий активний мул  біоплівка та плаваючі речовини розподіляються у різні секції.

Стабілізовані активний мул та біоплівка з аеробного стабілізатора перекачуються насосом на блок зневоднення осаду в якому відбувається гравітаційне зневоднення осаду в гідрофобних мішках. Фільтрувальна вода, яка утворюється внаслідок зневоднення повертається в усереднювач.

Після зневоднення осад в мішках додатково підсушується та вивозиться на полігон ТПВ за окремим договором.

Замовити очисні споруди для села

Отримайте консультацію за тел. 067 245 88 89