Модернізація очисних споруд на ТОВ “Ходорівський м’ясокомбінат”

Реконструкція очисних споруд м’ясокомбінату

ТОВ “Ходорівський м’ясокомбінат” має адаптовані до власних обсягів і темпів розвитку підприємства очисні споруди. Завод, зростаючи як один із провідних виробників м’ясної продукції, потребував відповідний рівень сучасних стандартів екологічної безпеки.
Модернізація очисних споруд на ТОВ "Ходорівський м’ясокомбінат"
Компанія Акваполімер Інжиніринг доповнила технологічну схему очищення стічних вод  шляхом встановлення сучасної техніки. Жировловлювач та барабанне сито власної розробки кардинально змінило на краще очищення жировмісних стічних вод та оптимізацію технології попередньої механічної очистки від різних домішок.
Модернізація очисних споруд на ТОВ "Ходорівський м’ясокомбінат"

Барабанне сито MakBoxFil розроблене для користування на малих і середніх очисних спорудах. Призначення – попередня механічне очищення стічних вод від різних домішок. Результати – попереднього очищення стоків від органічних і неорганічних твердих суспензій складає 30-60%, що значно знижує подальше навантаження на очисні споруди. Застосування барабанного сита дозволяє вилучати з стічних вод пісок, крупне сміття, до 30% жирів та інших забруднювачів, які характеризуються показниками БСК та ХСК.

Замовити очисну споруду для м’ясокомбінату

Зателефонуйте нам зараз щоб дізнатися ціну та отримати консультацію за тел. 067 245 88 89

Акваполімер Інжиніринг “У гармонії з довкіллям”

 

Модернізація очисних споруд на ТОВ "Ходорівський м’ясокомбінат"