Очисна станція очищення стічних вод. Фуджікура Автомотів Україна Львів

Очисні споруди для підприємства

Виготовлення, постачання, монтаж, пусконалагоджувальні роботи очисної станції очищення стічних вод для компанії “Фуджікура Автомотів Україна Львів”.

Локальні очисні споруди MakBox складаються з одного або кількох поліпропіленових резервуарів, які компонуються в залежності від необхідної потужності очисних, вимог Замовника та наявної території.

Завдяки використанню найсучасніших запатентованих технологій очищення стічних вод та матеріалів досягаються найбільш високі і стабільні показники очищення при будь-яких умовах експлуатації.

Ми виготовляємо очисні станції MakBox із стільникового поліпропілену, для герметичності і міцності. Завдяки такому потужному корпусу можливі будь які варіанти монтажу без додаткового бетонування (використовуючи напівзаглиблений спосіб, при високих грунтових водах і т.п.). Після модуля доочищення воду можна використовувати на полив, оборотне водопостачання, а також відводити у водойми питного і рибно-господарського призначення. Ступінь очищення стоків станцією MakBox сягає 98%

Ці результати відображають екологічність локальної очисної споруди та безпеку для людини.

Замовити очисну станцію

Очисна станція очищення стічних вод. Фуджікура Автомотів Україна Львів

Очисна станція очищення стічних вод. Фуджікура Автомотів Україна Львів 

Для замовлення/консультації телефонуйте на ном. 067 245 88 89 або залишайте запит у нас на сайті

Акваполімер Інжиніринг “У гармонії з довкіллям”