Реконструкція очисних споруд на ТзОВ “BADER Ukraine”

Реконструкція очисних споруд

У селі Кожичі Яворівського району базується один із провідних виробників чохлів для сидінь авто таких відомих брендів як Audi та BMW. Це “BADER Ukraine”. Ще не потрапивши на територію – здалеку можна оцінити масштабність та амбітність даного проекту.

Очевидно, що для підтримки належного функціонування виробництва підрозділу необхідно було переконатися у бездоганній роботі наявної інфраструктури цехів. Зокрема, існувала потреба у реконструкції існуючих очисних споруд. Компанія “BADER Ukraine” зробила вірний крок до вирішення проблеми, запросивши до виконання робіт команду Акваполімер Інжиніринг. Так як вона спеціалізується і має значний досвід у цьому виді діяльності та пропонує комплексний індивідуальний професійний підхід у роботі як з малими клієнтами так і з великими корпораціями.

Що ж вдалося реалізувати?

По-перше, неабияку увагу Акваполімер Інжиніринг приділила КНС (каналізаційним насосним станціям). Саме тут здійснюється подача стічних вод на очисні споруди. І тому було проведено заміну насосного обладнання на більш сучасне, якісне та надійне – встановлено насоси компанії Grundfos моделі SLV.65.65.09.2.50B. Це дійсно оптимізувало роботу системи. При цьому дані насоси характеризуються сумісністю та легкістю технічного супроводу. Такий крок в подальшому дозволятиме підприємству забезпечити безперебійне, стабільне функціонування КНС з перекачування неочищених стічних вод, що містять, в тому числі, крупні тверді чи волокнисті включення.

Реконструкція очисних споруд на ТзОВ "BADER Ukraine"

Реконструкція очисних споруд на ТзОВ "BADER Ukraine"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

По-друге, компанія “Акваполімер Інжиніринг” встановила на об’єкті барабанні сита власної розробки MakBoxFil. Ця дія була спрямована на попередню механічну очистку. Це дозволяє зменшити тиск неорганічних твердих включень (залишки шкіри, капронові нитки тощо) на очисні споруди на значну математичну величину – майже 90%. Таким чином, експлуатація очисних споруд здійснюється в звичайному режимі, без постійних довготривалих аварій. При цьому, система рециркуляціїї мулу поновила типову роботу. Згодом, почався приріст активного мулу, що в майбутньому буде трансформовано у потрібні за нормою проектні показники очищення стічних вод.

Очисні споруди від виробника

Реконструкція очисних споруд на ТзОВ "BADER Ukraine"

І, нарешті, змонтовано металоконструкції для потреб обслуговування очисних споруд. Це дозволить уникнути додаткових незручностей чи травматизму під час утримання об’єкта персоналом. І, водночас, підвищить доступність керування ним.

Для реалізації власної історії успіху Ви можете знайти оптимальне рішення безпосередньо звернувшись до команди Акваполімер Інжиніринг за контактною інформацією зазначеною на сайті.

Реконструкція очисних споруд на ТзОВ "BADER Ukraine"

Замовити реконструкцію очисних споруд

Зателефонуйте нам зараз щоб дізнатися ціну та отримати консультацію за тел. 067 245 88 89

Акваполімер Інжиніринг “У гармонії з довкіллям”