Виготовлення і монтаж нафтовловлювача продуктивністю 15 л/с на елеваторний комплекс (Житомирська обл)

Нафтовловлювач на елеваторний комплекс продуктивністю 15 л/с

Нашою компанією був виготовлений та встановлений нафтовловлювач продуктивністю 15 л/с при будівництві зернового елеватора у Житомирській області.

На виготовлення в цеху пішло всього лише 4 дні.

Переглянути інформацію про наші моделі нафтовловлювачів можна за посиланням.

Фото виробу та процесу монтажу нижче:

 

Для чого нафтовловлювач на елеваторному комплексі?

Адже такі підприємства здійснюють стандартний перелік роботи: приймання, очищення, сушіння, зберігання, відвантаження зерна на залізницю та автотранспорт.

Через велику кількість автомобільного транспорту та їх постійний рух, відбувається забруднення території. Серед основних забрудників: нафтопродукти, паливно- мастильні матеріали та завислі речовини.

Отже дощові стоки потребують очищення. Ця місія виконується нафтовловлювачами. MakBoxRain – пристрій для фільтрації, відстоювання і видалення завислих речовин і часток нафтопродуктів із стічних вод.

Компанія Акваполімер Інжиріринг пропонує системи локального очищення побутової, виробничої та дощової каналізації для елеваторних комплексів. А також резервуари для пожежогасіння. Для перегляду перейдіть у розділ «Продукція».

Купити сепаратор нафтопродуктів в Україні

Замовити нафтовловлювач можна у компанії Акваполімер Інжиніринг за телефоном 067 245 88 89 або залишивши заявку у нас на сайті.