Виготовлення і монтаж сепаратора нафтопродуктів MakBoxRain K-10 та пісковловловлювача MakBoxRain S-10 потужністю 10 л/с кожен для будівництва дороги/моста, Львівська обл.

Нафтовловлювач(сепаратор нафтопродуктів) для доріг та мостів

Компанія Акваполімер Інжиніринг виготовила та здійснила монтаж сепаратора нафтопродуктів MakBoxRain K-10 та пісковловловлювача MakBoxRain S-10 (із сорбційним фільтром в окремому корпусі) продуктивністю 10 л/с кожен.

Монтаж здійснювався на бетонну основу.

Сучасні екотехнології нафтовловлювачів MakBoxRain дозволяють максимально ефективно очищувати дощові стоки та запобігати забрудненню довкілля завислими речовинами та залишками нафтопродуктів.

Наше завдання запропонувати для клієнта найкраще комплексне рішення. Наприклад, як на цьому об’єкті. Для найкращої якості очищення дощових стоків було запропоновано нафтовловлювач MakBoxRain K-10 та пісковловловлювач MakBoxRain S-10 в комплекті із сорбційним фільтром в окремому корпусі.

Як працює пісковловлювач

Процес: брудна вода потрапляє всередину пісковловлювача і втрачає у швидкості, пісок під силою дії гравітації осідає на дно резервуару. Складається з відстійної та робочої частини. Призначення – видалення із стічних вод піску та інших мінеральних домішок з фракціями розміром понад 0,25 мм

Як працює нафтовловлювач

Основа роботи нафтовловлювача- механічне очищення дощових стічних вод. Нафтовловлювач складається із декількох камер, у першій відбувається відстоювання, пісок і домішки осідають. У наступному відсіку знаходяться коалісцентні фільтри, де нафтопродукти укрупнюються, і завдяки іншій щільності з водою виштовхуються на поверхню утворюючи плівку. Наступний етап очищення – сорбційний фільтр

Як працює сорбційний фільтр

Сорбційний фільтр – це резервуар заповнений спеціальним фільтруючим матеріалом із абсорбаційними властивостями. Призначений для доочистки дощових стоків до показників, що дозволені для скидання у поверхневі водні об’єкти, або повторного використання.

Стічні води самопливом надходять у сорбційний фільтр, переходять через шар сорбенту, у якому залишаються нафтопродукти та завислі речовини а очищена вода виходить на зовні.

Сорбційний фільтр це частина комплексу очищення дощових вод.

Компанія Акваполімер Інжиніринг, пропонує одні з найбільш екологічних технологій, доступних у Європі для систем сепарації нафти і води. Основною перевагою нафтовловлювачів MakBoxRain є  механічна система очищення. Де відсутні автоматичні деталі, що потребують постійного контролю та обслуговування.

Купити нафтовловлювач для автомобільних доріг

Щоб отримати консультацію/пропозицію ціни на нафтовловлювач телефонуйте на ном. 0672458889 або залиште запит у нас на сайті.