Виготовлення і монтаж локальної очисної споруди MakBoxBio продуктивністю 5 м³ / добу та нафтовловлювача MakBoxRainK70-30 н продуктивістю 30 л/с. Івано –Франківська область

Споруди повної біологічної очистки

Завершено роботи на агропідприємстві у Івано-Франківській області. Команда Акваполімер Інжиніринг виготовила і встановила очисну каналізаційну споруду MakBoxBio C-5 продуктивністю 5 м3/ добу та нафтовловлювач  MakBoxRain-K70-30 н продуктивістю 30 л/с. Проведені пусконалагоджувальні роботи.

Купити  каналізаційні очисні споруди

Продуктивність локальної очисної споруди, підібрана на певну кількість працівників із урахуванням відвідувачів підприємства. Монтаж станції відбувався у залізобетонний стакан, що складається із днища та кілець. Враховуючи, що ЛОС встановлена на території агропідприємства, по якій щодня їздить агротехніка, ми передбачили повний захист станції – зверху залізобетонна розвантажувальна плита. Відвід очищеної води окремим трубопроводом у потічок.

Нафтовловлювач

Нафтовловлювач  MakBoxRain-K70-30 н продуктивістю 30 л/с – підібрано на об’єкт виходячи із загальної площі покриттів асфальтованих доріг та покрівель будівель на території. Монтаж нафтовловлювача здійснено аналогічно станції очищення – залізобетонний «саркофаг» із залізобетонною розвантажувальною плитою зверху.

Компанія Акваполімер Інжиніринг Пропонує комплексні рішення для вашого підприємства. Ми є українським  виробником очисних споруд, пропонуємо:

  • Локальні очисні споруди
  • Жировловлювачі та нафтовловлювачі
  • Каналізаційні насосні станції
  • Модульні резервуари для води та рідких добрив КАС

Переваги Акваполімер Індиніринг

Працюємо швидко: штат проектантів, конструкторів та інженерів, власна спецтехніка, досвідчені монтажники. Маємо усі документи, надаємо сервіс, технічну підтримку та гарантію на обладнання.

Замовити нафтовловлювач

Для замовлення/консультації телефонуйте на ном. 067 245 88 89 або залишайте запит у нас на сайті