Виготовлення і монтаж локальної очисної споруди MakBoxBio продуктивністю 15 м³ / добу + УФ Лампа знезараження та жировловлювач MakBoxFat N-3 продуктивістю 3 л/с, Житомирська область

Автономна каналізація для монастиря

Команда Акваполімер Інжиніринг завершила роботи на об’єкті у Житомирській області для монастиря.

Виготовлено, встановлено та запущено локальні очисні споруди MakBoxBio продуктивністю 15 м³ / добу + УФ лампа знезараження та жировловлювач MakBoxFat N-3 продуктивістю 3 л/с.

У замовника на території був септик, від якого, вирішили відмовитись. Причина – бажання отримати сучасні очисні споруди, з кращою ефективністю та вищим ступенем очищення. Та з можливістю збільшити продуктивність очисних споруд у майбуньому.

Ми запропонували комплексне рішення: від першого, приймального, колодязя септика, перекачуємо стоки у розподільчий колодязь. З розподільчого колодязя стоки потрапляють в очисну споруду (залишене місце, для встановлення ще одної такої ЛОС, у майбутньому стоки з розподільчого колодязя подаватимуться у дві очисні споруди).

Після очисної споруди, встановлено інженерний колодязь для очищеної води, від станції MakBox. Скид відбувається у річку.

Жировловлювач для сироварні

Жировловлювач MakBoxFat був встановлений для міні сироварні, що є на території монастиря. Для якісного очищення каналізаційних стоків та адекватної роботи очисних каналізаційних споруд.

Замовити автономну каналізацію

Щоб отримати консультації та комплексні індивідуальні рішення по автономних очисних спорудах телефонуйте нам за тел. 067 245 88 89

Акваполімер Інжиніринг “У гармонії з довкіллям”