Виготовлення і монтаж локальних очисних споруд MakBoxPro продуктивністю 15 м³/добу та жировловлювача MakBoxFat N-3 Івано-Франківська область.

Автономна каналізація

Завершено виготовлення та монтаж станції біологічного очищення MakBoxPro продуктивністю 15 м³/добу та жировловлювача MakBoxFat N-3.

Локація Івано-Франківська область.

Автономна каналізація MakBox є одною із найбільш сучасних на ринку України. Станції MakBox очищують стічні води від котеджних містечок, ресторанно-готельних комплексів баз відпочинку та адміністративно-промислових будівель.

Переваги станції MakBox:

  • Ступінь очищення до 98%
  • Тиха робота.
  • Великий приймальний відсік, що дозволяє прийняти залповий скид.
  • Аерований пластиковий біофільтр – запорука якісного очищення стоків з високим вмістом мийних засобів ПАР.
  • При виготовленні використовуємо тільки якісно обладнання, матеріали та комплектуючі.
  • Укладаємо договір на сервісно-технічне обслуговування.
  • Гарантія 3 роки.

Жировловлювач купити

Якщо на території вашого закладу функціонує кухня, незабудьте про жировловлювач. Жирні, неочищені попередньо стоки, негативно впливають на каналізаціїні труби та локальні очисні споруди. А саме – відсутність жировловлювача загрожує закупорюванням труб та неякісною роботою очисної станції. Жири осідають у трубах та дренажному покритті, забруднюють довкілля, ґрунт та воду.

Ми виготовляємо жировловлювачі різної продуктивності, що дозволяє обрати необхідний жировловлювач, саме під ваші потреби.

Окрім того, ми монтуємо жировловлювачі: у середині приміщення, під мийками,  зовні у зелених та пішохідних зонах і навіть під проїздами.

Замовити автономну каналізацію

Щоб отримати консультації, поради та рекомендації про продуктивність  автономних очисних споруд телефонуйте нам за тел. 067 245 88 89