Цінність стабільного очищення води

Очищення води. В чому цінність?

Якість питної води безпосередньо впливає на стан здоров’я і функціональність організму. Мабуть, кожному з нас, хотілося б вірити в той факт, що вода з центрального трубопроводу є безпечною для людей і не вимагає постійного контролю з боку користувача. Насправді все далеко не так. На думку фахівців, близько 80% води, що постачається споживачу централізовано, не відповідає санітарним нормам. Не краще йдуть справи зі свердловинами в селах і селищах: левова частка ґрунтових вод забруднена відходами і викидами, тому про якість питної води думати не приходиться.

очищення води

Незадовільна якість водопостачання та питної води вимагає кардинальних заходів. Для забезпечення прийнятної якості води для пиття і господарських потреб (в деяких районах вона не годиться навіть для поливу), рекомендуємо замовити монтаж очисних станцій, котрі дозволяють не тільки підготувати, але і створювати необхідний запас питної води.

очищення води

За рахунок того, що в різних районах, вода може містити різні види домішок, тому станції для очищення можуть відрізнятися:

  • Хімічні – обробка води здійснюється за рахунок реагентів, за допомогою яких нейтралізуються шкідливі домішки (з’єднання сульфатів, заліза та інші неорганічні домішки).
  • Механічні – за допомогою мембранного або сітчастого фільтра такі очисні споруди дозволяють затримувати механічні речовини і включення.

Споруди MakBox – рішення проблем з водою

Споруди MakBox

Компанія «Акваполімер Інжиніринг» пропонує сучасні безпечні рішення  для якісного очищення та створення стратегічних запасів питної та господарської води.

Модульні ємності для зберігання води MakBox, насоси і установки для знезараження питної води Grundfos та прилади обліку води.

В результаті споживач отримує чисту знезаражену воду без запаху, яка відводиться в резервуари для зберігання води, і подається споживачу по мірі необхідності за допомогою насосів. А прилади обліку води, з точністю до літра, покажуть споживання і пікове навантаження на водопровід.