Принцип роботи нафтоуловлювача

нафтоуловлювач MakBoxRain-K

Нафтоуловлювач або як його ще називають сепаратор нафтопродуктів – спеціальний пристрій, що застосовується для уловлювання, збору і видалення з каналізаційних стічних вод продуктів нафтопереробки. Відсутність нафтовловлювачів на таких об’єктах, як СТО, АЗС, підприємства нафтопереробного комплексу, автостоянки, гаражі, склади зберігання ПММ, тягне за собою забруднення навколишньої екології та підземних вод бензином, маслами та іншими токсичними нафтопродуктами.

Важливо! Очищення стічних вод буде більш ефективним, якщо в парі з нафтоуловлювачем встановлюють пісковловлювачі, які видаляють механічні частинки з дощової води і забезпечують максимально ефективну роботу нафтоуловлювачів.

Залежно від конструкції і способу монтажу, нафтовловлювачі розрізняють на горизонтального і вертикального типу. Також використовують багатоярусні нафтовловлювачі. Пристрій стандартної конструкції має три паралельно розташовані один одному секції, розділені перегородками, за якими з розподільчого вузла подається дощова вода, що містить включення нафти. Після уловлювання включень, вже очищена від нафти вода надходить далі через каналізаційний трубопровід.

В Україні дуже популярні сепаратори нафтопродуктів торгової марки MakBox. Вони відрізняються конструкцією, продуктивністю, способом установки і ціною. Для маркування нафтовловлювачів MakBoxRain використовують такі індекси:

Нефтеловушки

  • «N» – вловлювачі з поліпропілену продуктивністю 15 л/с, які монтуються на з/б кільця або безпосередньо в яму відповідного розміру.
  • «L» – нафтовловлювачі посиленої конструкції, виконані з міцного поліпропілену. Ставляться в грунт без необхідності бетонування. Мають стандартну для даного виду очисних установок продуктивність – до 15 л/с.
  • «С» – масивні залізобетонні нафтовловлювачі продуктивністю до 15 літрів в секунду, які встановлюються в грунт під час дорожньо-будівельних робіт. Щоб підняти пристрій на проектну висоту, застосовують з/б плити і кільця.
  • «К» – високопродуктивні (1-400 л/сек) установки з поліетилену стільникового конструкції корпусу. Ставляться в грунт без необхідності бетонування.

Переваги нафтовловлювачів MakBoxRain:

  1. Ефективність. Система фільтрації вловлює більшість видів нафтових включень без застосування насосів і реагентів.
  2. Доступність. Користь від монтажу нафтоуловлювача для екології не зрівняється з витратами на його придбання і установку.
  3. Зручність. Всі накопичені нафтопродукти містяться в окремих секціях, звідки їх просто і легко видаляти в накопичувальні ємності.
  4. Простий догляд та обслуговування. Нафтоуловлювачі MakBoxRain вимагають мінімум уваги і часу на обслуговування.

Акваполімер Інжиніринг

Інженери компанії «Акваполімер Інжиніринг» допоможуть купити нафтоуловлювачі потрібної конструкції і продуктивності з можливістю установки на вашому об’єкті. Доставляємо обладнання по всій Україні.